

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Single |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 1419g |
| Size Type | Compact |
| Series | DFPD |
DFPD-80-RP-90-RS60-F0507
CRB1BW50-180S
CRB2BW40-270SZ
DSM-8-180-P-A-FF-FW
DRRD-32-180-FH-Y9A
CRB1BW50-90S
DRVS-16-270-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00