

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Double |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 8594g |
| Size Type | Compact |
| Series | DFPD |
CRB1BW100-180S-XF
CRB2BW40-180SZ
CDRB2BW30-180SZ
DFPD-20-RP-90-RD-F04
DSM-32-270-P-FW-A-B
CRB1BW50-270S-XF
CDRA1BS50TF-180CZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00