

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Single |
| Manufacturer Series | DFPD-240-RP-90-RS60-F0710 |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Port Connection | G 1/4 |
| Weight | 10kg |
| Series | DFPD |
DSM-16-270-CC-A-B
DSM-40-270-P-FW-A-B
CRB1BW50-270S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00