

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | <= 0.03° |
| Action | Double |
| Manufacturer Series | DHTG-140-4-A |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Shock Absorber |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 10kg |
| Series | DHTG |
CRB1BW50-90D
KXL08-02S
DSM-12-270-P-A-B
CRB2BW20-270SZ
DRRD-25-180-FH-PA
DRVS-12-270-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00