

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | ISO8573-1:2010° |
| Action | Double |
| Bore | 12mm |
| Force at 7 bar | ISO8573-1:2010N |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Absolute Maximum Pressure | ISO8573-1:2010 |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | M5 |
| Weight | 380g |
| Series | DRRD |
CRB1BW100-270S-XF
DRVS-25-270-P
DFPD-20-RP-90-RS30-F04
CDRA1BS100TF-180CZ
CRB2BW40-90SZ
CRB2BW20-90SZ
DSM-40-270-CC-FW-A-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00