

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 5.1 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Cushioning Type | Air |
| Port Connection | M5 |
| Weight | 1.4kg |
| Series | DRRD |
| Size Type | Standard |
CRB2BW20-90SZ
DSM-32-270-CC-FW-A-B
CRB2BW40-270SZ
DSM-25-270-P1-A-B
CRB1BW80-270S-XF
DRVS-25-90-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00