

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 15.8 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Cushioning Type | Air |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 4.8kg |
| Size Type | Standard |
CRB2BW20-90SZ
DRRD-20-180-FH-Y9A
DRVS-12-270-P
DSM-12-270-P-A-B
CDRQ2BS20-90
CRB2BW30-90SZ
DFPD-20-RP-90-RS30-F04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00