

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 24.1 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 6.1kg |
| Series | DRRD |
| Size Type | Standard |
DSM-25-270-P1-A-B
DRVS-40-90-P-EX4
CRB1BW50-90S
CDRA1BS100TF-180CZ
DFPD-120-RP-90-RD-F0507
DSM-32-270-P1-FW-A-B
KXL10-03S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00