

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 24.1 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Cushioning Type | Air |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 6.4kg |
| Size Type | Standard |
DRVS-40-90-P-EX4
DRVS-16-270-P
CRB2BW30-180SZ
DSM-12-270-P-FW-A-B
ERMO-16-ST-E
DRVS-16-90-P
DRVS-6-90-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00