

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Double |
| Bore | 32mm |
| Force at 7 bar | 200 (Radial) N @ 6 bar, 75 (Axial) N @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRVS |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 928g |
| Size Type | Standard |
| Series | DRVS |
DSM-10-180-P-A
DRRD-32-180-FH-Y9A
DRRD-20-180-FH-PA
DRRD-16-180-FH-Y9A
CRB2BW40-270SZ
DRRD-16-180-FH-PA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00