

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 Bistable |
| Connection Port Thread | G 1/4, G 1/8 |
| Actuation Type | Pneumatic |
| Manufacturer Series | JH |
| Mounting Style | Through Hole |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Number of Positions | 2 |
| Thread Size | 1/4mm |
| Thread Standard | G |
SY3140-5LOD-Q
VL/O-3-1/8-B-EX
SY5240-5DO-Q
SY5320-5DZ-01F-Q
SY5160-5YO-C6-Q
VF3130-3DZ1-02F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00