

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/8 |
| Maximum Operating Pressure | 12 bar |
| Manufacturer Series | LFR |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 40µm |
| Pressure Gauge Port | G 1/8 |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Bowl Material | Polycarbonate |
| Proof Pressure | 0.2bar |
| Ambient Operating Temperature Range | 5 - +60°C |
| Minimum Ambient Operating Temperature | +5°C |
FRC-1/8-D-MINI-KA
B84G-4GK-QP1-RMG
P32EB13ESMBNNP
AW30-F03DE-D
LFR-1/2-D-MIDI-A
B74G-6GK-AP3-RMN
AW20-F01BE-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00