

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | M5 |
| Maximum Outlet Pressure | 7bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.5bar |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Maximum Flow Rate | 140 l/min |
| Typical Flow Rate | 140L/min |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Model Number p | 8086643 |
LR-1/2-D-I-MIDI
LRS-1/4-D-7-MINI
LR-1/8-D-7-MINI
VEAB-L-26-D12-Q4-A4-1R1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00