

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Outlet Pressure | 7bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.5bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Port Connection Thread Size | 6 mm |
| Maximum Flow Rate | 310 l/min |
| Typical Flow Rate | 310L/min |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Model Number p | 8086646 |
MS4-LR-1/8-D7-AS-Z
R74G-6GK-RMN
ARG20-F01G1H
MS6-LR-1/2-D7-AS-Z
ARP20-01BE-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00