

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Operating Pressure | 1 - 10 bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Drain Type | Manual |
| Filtration Size | 5µm |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/4 in |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Proof Pressure | 10bar |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Bowl Material | Polycarbonate |
AF30-F03BD-A
AW20-F02-R-B
AC20D-02G-D
MS4-LFR-1/4-D7-ERM-AS-Z
LFR-1/2-D-MIDI-KC
P31QN12MEBNTW
AW20-F02E-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00