

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Outlet Pressure | 7bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.3bar |
| Maximum Input Pressure | 14bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Typical Flow Rate | 1700L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Model Number p | 529479 |
LR-1/4-D-MIDI
ITV2050-04F2BL3
LR-1/8-D-7-I-MINI
ARM10F1-06G-1
VPPE-3-1-1/8-2-010-E1
LRS-1/4-D-O-MINI
LR-1/2-D-7-I-MIDI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00