

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 3/8 |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Manufacturer Series | MS6-LFR |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 40µm |
| Pressure Gauge Port | G 3/8 |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 3/8 in |
| Port Connection Thread Size | 3/8 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Process Operating Temperature | +5 °C, +5 (UL) °C |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Pressure Gauge Port Thread Standard | G |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Proof Pressure | 0.5 to 12bar |
| Maximum Process Operating Temperature | +50 (UL) °C, +60 °C |
| Ambient Operating Temperature Range | +5 to +60°C |
| Bowl Material | Plastic |
| Minimum Ambient Operating Temperature | +5°C |
| Process Operating Temperature Range | +5 to +50 (UL) °C, +5 to +60 °C |
AW40K-F04E-D
AW30K-F03DE-D
MSB6-1/2:C3J2M1-WP
MS4-LFR-1/8-D6-ERV-AS
MSB4-1/4:C3J4-WP
MS6-LFR-1/2-D6-E-P-VC-AG-MPA-B
B74G-4GK-AP3-RMN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00