

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/2 |
| Maximum Outlet Pressure | 1MPa |
| Minimum Outlet Pressure | 0.1MPa |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
| Typical Flow Rate | 6000L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Overall Dimensions | 77 x 62 x 194mm |
| Overall Width | 62mm |
| Overall Height | 194mm |
| Model Number p | 8099204 |
| Overall Length | 77mm |
AR30K-F03E-B
MS6-LR-1/2-D6-AG-BAR-B
AR20K-F01-B
LRS-1/4-D-MINI
VPPM-6TA-L-1-F-0L6H-S1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00