

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 3/8 |
| Maximum Outlet Pressure | 4bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.3bar |
| Maximum Input Pressure | 20bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Pressure Gauge Port Size | G 3/8 |
| Port Connection Thread Size | 3/8 in |
| Typical Flow Rate | 5500L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Overall Length | 62mm |
| Overall Height | 189.1mm |
| Overall Dimensions | 62 x 77 x 189.1mm |
| Model Number p | 530001 |
| Overall Width | 77mm |
MS2-LR-QS6-D6-AR-BAR-B
LR-3/4-D-MIDI
VPPM-6L-L-1-G18-0L6H-A4P-S1
VPPM-6TA-L-1-F-0L6H-S1
ARJ310F-01-04-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00