

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Outlet Pressure | 0.7bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.05bar |
| Maximum Input Pressure | 14bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Pressure Gauge Port Size | G 1/8 |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/8 in |
| Typical Flow Rate | 800L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Model Number p | 538004 |
| Overall Width | 77mm |
| Overall Dimensions | 62 x 77 x 189.1mm |
| Overall Height | 189.1mm |
| Overall Length | 62mm |
ARP20K-F02E
ARJ310F-01-04-S
R07-200-RNKG
VPPE-3-1-1/8-10-420-E1
AR20-F02BE-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00