

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Operating Pressure | 12 bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 40µm |
| Pressure Gauge Port | G 1/4 |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/4 in |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Minimum Operating Pressure | 2bar |
| Bowl Material | Polycarbonate |
| Port Connection Thread Standard | G |
LFR-1/4-D-MIDI-A
LFR-3/8-D-MIDI-KC
MS6-LFR-1/4-D6-ERM-AS
P32EB13ESMBNNP
B07-201-A1KG
MS6-LFR-1/2-D6-CRM-AS
MS6-LFR-1/2-D7-ERM-AS-Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00