

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/2 |
| Maximum Operating Pressure | 18 bar |
| Manufacturer Series | MS |
| Drain Type | Manual |
| Filtration Size | 40µm |
| Pressure Gauge Port | G 1/2 |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/2 in |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Process Operating Temperature | 0°C |
| Minimum Operating Pressure | 0.8bar |
| Minimum Ambient Operating Temperature | 0°C |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Maximum Process Operating Temperature | +50°C |
| Process Operating Temperature Range | -0 - +50°C |
| Ambient Operating Temperature Range | -0 - +50°C |
| Bowl Material | Plastic |
| Pressure Gauge Port Thread Standard | G |
| Proof Pressure | 12bar |
AW40-F04BDG-B
FRC-3/8-D-MINI-A
AW40K-F06G-D
AW40-F04BG-B
MS6-LFR-1/2-D6-E-P-M-AG-MPA-B
MSB4-1/4:C3J3-WP
B72G-2GK-ST3-RMN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00