

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector A | Push In 10 mm |
| Connector B | Push In 8 mm |
| Pneumatic Fitting Type | Reducer Nipple |
| Connection Style | Tube-to-Tube |
| Manufacturer Series | NPQP |
| Model Number p | 133098 |
| Body Material | Polypropylene |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Food Grade | Yes |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Chemical Resistant | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | ANSI/NSF 51, FDA 21 CFR 177.1520, FDA 21 CFR 177.2600, NSF H1 Reg. No. 123949 |
NPFV-AF-G14-N14-MF
NPQM-Y-Q10-E-P10
KQ2L10-U02A
KQ2S08-U01A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00