

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector A | Push In 12 mm |
| Connector B | Push In 12 mm |
| Pneumatic Fitting Type | Tee Tube-to-Tube Adaptor |
| Connection Style | Tube-to-Tube |
| Model Number p | 133114 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Chemical Resistant | Yes |
| Body Material | Polypropylene |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Food Grade | Yes |
| Standards Met | ANSI/NSF 51, FDA 21 CFR 177.1520, FDA 21 CFR 177.2600, NSF H1 Reg. No. 123949 |
NPQH-DK-G18-Q4-P10
KQ2L08-G02A
QSY-6-4-100
KQ2H08-G02N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00