

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 8mm |
| Hose Inside Diameter | 5.7mm |
| Colour | Green |
| Material | Polyethylene |
| Application | Suitable for energy chains in applications with high cycle rates |
| Length | 50m |
| Manufacturer Series | PEN |
| Model Number p | 551470 |
TUS0604N-20
1015Y10F00
PA2-0006100
PUN-H-8X1,25-BL-400
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00