

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 3mm |
| Hose Inside Diameter | 2.1mm |
| Colour | Yellow |
| Material | Polyurethane |
| Length | 50m |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Manufacturer Series | PUN |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Model Number p | 178416 |
| Number of Tubes | 1 |
1025U16 01 11
1100P16 01 13
1050P04 00M07
PTFEN-8X1-NT
PA2-0014025C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00