

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2.5m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 6.5mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | SIEN |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IME18-05BPSZC0K
IQ06-03BPOKU2S
CQ4-08EPS KU1
IHM04-1B5PSVU2K
IME30-15BPSZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00