

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | SIEN |
| Switching Frequency | 3 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Shielded |
BI10-M30-Y1X-H1141/S56
IME18-20NPSZC0S
IFRM 18P17A4/S14L
Bi3-Q06-AN6X2
XS8C2A1PCM12
E2E-X8B1T18 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00