

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2.5m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Series | SIEN |
XS508B1DAL5
NBB1,5-F41-E2
XS9C4A2A2P20
XS118BLPAM12
IME08-06NPSZW2S
872C-M4BN12-D4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00