

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | SIEN |
EI3010TBOSS
IFRM 18X9503
BCS M30BBE1-PSC25H-EP02
XS118BHPBM12
ICS05S23F15A2NO
CFAM 18P1600/S14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00