

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2.5m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 700Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Series | SIEN |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 700 Hz |
UM18-217127111
BES 516-3007-G-E4-C-PU-05
E2E-X2B1TL12-M1
E2E-X30MB3DL30-M1
UB2000-F42-I-V15
BUS R06K1-PPX-12/070-S75G
IME12-04BNOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00