

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Block |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Depth | 40mm |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Series | SIES |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
E2E-X8MB1T8-M1
IME12-10NPOZC0S
IME12-04BDSZY2K
E2E-X16MB1T12 2M
UM18-217126111
UNAM 12P1914/S14D
EI1805PPCSL-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00