

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Block |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 30mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | SIES |
| Switching Frequency | 1.2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1.2kHz |
| Depth | 15mm |
IME12-04BPOZW2S
IME12-10NPSZW2K
XT230A1FBL2
IMM04-01BPSVU2K
IME08-02BNOZT0S
E2A-S08KS02-M1-B1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00