

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Outlet Pressure | 0.2bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.001bar |
| Maximum Input Pressure | 1bar |
| Manufacturer Series | VEBA |
| Typical Flow Rate | 5L/min |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Overall Length | 60.5mm |
| Overall Dimensions | 18 x 60.5 x 85mm |
| Model Number p | 8046301 |
| Overall Width | 18mm |
| Overall Height | 85mm |
VPPE-3-1-1/8-6-420-E1T
R72G-3GK-RMN
ITV1030-31F2N3
AR30K-F03BE-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00