

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Solenoid Voltage | 24V |
| Number of Ports | 3 |
| Minimum Operating Pressure | 4bar |
| Thread Size | 6mm |
| Maximum Operating Temperature | 50°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Pressure | 8bar |
VSVA-B-P53E-H-A1-1R5L
SYJ7423-4DO-01F-Q
VP742-5YO1-04FA
EVZM550-F01-01
SY9320-5DO-03F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00