

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/2 |
| Maximum Outlet Pressure | 10bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.1bar |
| Maximum Input Pressure | 11bar |
| Manufacturer Series | VPP |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
| Typical Flow Rate | 7000L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Overall Length | 72mm |
| Overall Dimensions | 72 x 107.4 x 162.8mm |
| Overall Height | 162.8mm |
| Model Number p | 575234 |
| Overall Width | 107.4mm |
LRS-1-D-MAXI
IR3020-F04-A
LRLL-M5-QS-4
R07-205-RNMG
R82G-2GK-RMG
IR1010-01BG
AR10-M5BG-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00