

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Outlet Pressure | 6bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.06bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | VPP |
| Typical Flow Rate | 900L/min |
| Minimum Operating Temperature | +10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Model Number p | 542249 |
ARM10F2-08BG
AR30K-F03-B
LRPS-1/4-2,5
AR20-F01BE-1-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00