

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Outlet Pressure | 6bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.06bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | VPP |
| Typical Flow Rate | 900L/min |
| Minimum Operating Temperature | +10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Model Number p | 558339 |
LR-1/8-D-I-MINI
MS6-LRP-1/4-D5-A8
R27-200-RNLG
ITV0050-3ML
MS6-LR-1/2-D7-AS-Z
R24-200-RNLG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00