

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/8 |
| Maximum Outlet Pressure | 6bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.06bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | VPP |
| Pressure Gauge Port Size | G 1/8 |
| Port Connection Thread Size | 1/8 in |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/8 in |
| Typical Flow Rate | 900L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | +10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Model Number p | 542228 |
| Overall Width | 41.5mm |
| Overall Dimensions | 65.5 x 41.5 x 126.9mm |
| Overall Length | 65.5mm |
| Overall Height | 126.9mm |
AR30-F02BE-B
MS4-LRB-1/4-D5-AS-BD
ITV3050-04F4CS3
LR-3/8-D-7-MIDI
R72G-3GK-RMN
ITV2030-31F2BN3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00