

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/8 |
| Maximum Outlet Pressure | 6bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.06bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | VPP |
| Typical Flow Rate | 900L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | +10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Model Number p | 554039 |
R64G-NNK-RMN
R24-400-RNLG
AR20-F02-Y-B
AR30K-F03BE-B
AR30-F02BE-B
20AG-X6G-PH100
AR20K-F02BE-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00