

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/4 |
| Maximum Outlet Pressure | 6bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.06bar |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | VPPM |
| Pressure Gauge Port Size | G 1/4 |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/4 in |
| Typical Flow Rate | 1750L/min |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | +10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Overall Length | 47mm |
| Overall Height | 126.9mm |
| Overall Dimensions | 47 x 77.4 x 126.9mm |
| Model Number p | 571299 |
| Overall Width | 77.4mm |
AR20K-F02BE-D
VEAB-L-26-D12-Q4-A4-1R1
LRB-1/2-D-7-O-K3-MIDI
VPPM-6L-L-1-G18-0L6H-A4P
AR20-F01G-1-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00