

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VUVG |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 350L/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.7W |
| Minimum Operating Pressure | 1.5bar |
| Maximum Operating Pressure | 7bar |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Special Features | Easy to Install, Innovative, Reliable, Versatile |
VUVG-L18-M52-MT-G14-1R8L
S070B-5BG-M5
VT307-5D1-02F-Q
VZWP-L-M22C-G1-250-1P4-40
VZ1120-5DO-M5-Q
VQ21A1-5G-C8-F-Q
VUVG-LK10-M52-AT-M5-1R8L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00