

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 5 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/4in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
SYJ3140-5LOU-Q
VSPA-B-M52-M-A2
MN1H-5/2-D-2-FR-C
VQ1101-5B1-Q
VQ1A01N-51-Q
VQC2201N-51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00