

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 15 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/4in |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
VUWS-L25-M52-A-G14
SY7340-5DZ-Q
VUVS-LK25-M52-AD-G14-1B2-S
V63D517A-A213J
SY9140-5DZ-Q
LVA200-02-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00