

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 4 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | G |
VQC2100KN-5B1
8240500.9101.23050
VUVS-L20-M52-MD-G18-F7
SYJ7223-5LOU-01F-Q
VQD1121U-5LO-M5-Q
SYJ7123-4DO-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00