

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Thread Size | 1in |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | G |
VDW250-4G-1-01F-Q
SXE9573-A81-00/110VAC
EVZ5123-5MOZ-01F-Q
EVT317-6DO-02F-Q
MFH-5/2-D-1-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00