

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 |
| Connection Port Thread | G 1 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Solenoid Power Consumption | 11W |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Thread Size | 1in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Configuration | NC |
| Maximum Operating Pressure | 6bar |
| Thread Standard | G |
VSNC-FC-M52-MD-G14-F8-1B2
SXE9573-A81-00/110VAC
VUVG-LK14-T32C-AT-G18-1R8L-S
AV2000-F02-5YZB-A
P2LBX512EENDDN
SY5440-5LOU-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00