

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/2 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/2in |
| Thread Standard | G |
VP544-5DZ1-03F-M-X538
VUVG-L10A-M52-RT-M3-1P3
SY5160-5LOU-C6-Q
SY7220-5YO-02F-Q
VT317-3DZ-02F-Q
V61B413A-A2000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00