

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 3/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Maximum Flow Rate | 8020L/min |
| Solenoid Power Consumption | 16 VA, 19 VA |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Thread Size | 3/4in |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Pressure | 6 bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Standard | G |
2623077303202400
MFH-5-1/4-S
CPV14-M1H-5LS-1/8
VUVG-L18-M52-RZT-G14-1P3
VQC1301N-51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00