

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 3/8in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
V60A517A-A213J
VUVG-L10-T32C-MT-M5-1P3
SYJ3143-5MOZ-Q
MFH-3-1/2-S
VUVG-LK10-B52-T-M5-1R8L-S
VUWS-L25-M52-A-G14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00